Teslimat Şartları

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. 

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. rugrita.com ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.

Belirtmek isteriz ki, rugrita.com’un ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. rugrita.com’un ürünlerin kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı Rug Rita sorumlu tutulamaz ancak firmamız bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren teslimat bölgesine bağlı olarak ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Rug Rita mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

Ürün kargodan hasarlı ya da eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'İletişim' sayfamızda bulunan bilgilerimiz ile letişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız mağduriyetinizi bir an önce giderecektir.

 

İade Şartları

İade koşullarımız nelerdir?

Firmamız tarafından satışa sunulan ürünlerimiz paket içeriği / tekrar satışa sunulması bozulmadığı takdirde %100 iade garantlidir.

Kargo firması taşıması sırasında oluşabilecek yıpranma ve bozulmalar Müşteri ve Kargo firması arasında çözülmesi gerekmekte ve firmamız bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçebilirsiniz.